WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO w Ochlach

VI Niedziela Wielkanocna
26.05.2019

1.      Trwa maj, a więc nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Zapraszamy na nie codziennie
             po wieczornej Mszy św.

2.      W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili odpustową uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Uroczystej sumie odpustowej, która odbędzie się o godzinie 12.00, będzie przewodniczył ks. Paweł Śmigiel. Na sumę zapraszam wszystkich którzy mogą, druhów strażaków, asystę, dziewczynki do sypania kwiatków i oczywiście wszystkich parafian i gości.

3.   W związku z odpustem tradycyjne Nabożeństwo 40 godzinne, gdzie będziemy adorować
                 Pana. Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W czwartek, piątek i sobotę Adoracja od godziny
                 10.00,  którą zakończymy Mszą św. z modlitwami o urodzaje, nabożeństwem majowym
                 i procesją wokół  kościoła. Adoracja będzie miała następujący porządek:

·         od 10 – 11 – Koprówka, Siękno i Ochle nad rzeką
·         od 11 – 12 – Dzierżny, Ochle Las i Starówka
·         od 12 – 13 – Drążek, Borki I i II i Stanisławów
·         od 13 – 14 – Konstantynów Duży i Mały
·         od 14 – 15 – Budki Stare i Zagaj
·         od 15 – 16 – Budki Nowe, Ksawerów i Ochle nad kanałem
·         od 16 – 17 – Ochle nad szosą

4.       Do nabycia tygodnik ”Idziemy”. Serdecznie zapraszam do lektury.

5.      Na czas majowego dziękczynienia Matce Bożej i przygotowań do naszego Parafialnego odpustu wszystkim życzę Szczęść Boże!